FOTOGRAFIA / SKANOWANIE

NASZA PEŁNA OFERTA WRAZ Z CENNIKIEM I STRONA INTERNETOWA DOTYCZĄCA USŁUG: FOTOGRAFIA PRODUKTOWA, FOTOGRAFIA EVENTOWA, SKANOWANIE NEGATYWÓW I ZDJĘĆ: www.foto.artjust.pl

W naszej ofercie też posiadamy fotobudkę. Fotobudka na wynajem na różne imprezy okolicznościowe (na wesele, na studniówkę, na imprezę firmową, biznesową). Obszar w którym działamy: Warszawa i okolice.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ : www.fotobudka.fun

SKANOWANIE:
Skutecznie zabezpiecz swoje zdjęcia przed upływem czasu. My pomożemy Tobie w tym 🙂 Zlecenia na skanowanie negatywów i skanowanie pozytywów wykonujemy fotograficznymi skanerami EPSON z najwyższej klasy graficznej. Skanery marki Epson, posiadają wbudowaną technologie Digital ICE Technology, która automatyczne usuwa ślady pyłków i wszelkich zabrudzeń na zdjęciu. Ponad to koryguje naświetlenie, przywraca kolory, redukuje szumy i poprawia ostrość.

W naszej ofercie znajdziesz:
Skanowanie slajdów i skanowanie negatywów kolorowych i czarno-białych 35mm
Skanowanie negatywów średnioformatowych 6×4.5, 6×6, 6×7, 6×8
Skanowanie zdjęć i wydruków do formatu A4

Możesz do nas wysłać klisze w celu dokładnej wyceny. Zlecenia na skanowanie negatywów i skanowanie pozytywów przyjmujemy z całej Polski oraz z Warszawa i okolice.

FOTOGRAFIA:
Zajmujemy się digitalizacją i grafiką komputerową od ponad 8 lat. Jesteśmy po wielu kursach i szkoleniach. Zdobyliśmy zaufanie instytucji państwowych i renomowanych firm. Pracowaliśmy między innymi w muzeach, gdzie digitalizacja, fotografia i skanowanie wymaga największej precyzji, staranności i uwagi, a przedmiot musi być idealnie odwzorowany. Umiemy pracować z zabytkami, antykami oraz innymi przedmiotami.